Probeer een interessante puzzel op te lossen die je aan het denken zet – je moet drie verschillen zien te vinden in de foto waarop de man zich naar de taxi haast.
Link gekopieerd
Zoek drie verschillen in de foto met de heer / Jagranjosh
Als je een kleine pauze nodig hebt, kun je puzzels oplossen. Optische illusies zijn er in vele vormen, maar ze zetten ons allemaal aan het denken of doen ons glimlachen. Deze keer moeten we drie verschillen vinden in de foto met de heer.
Jagranjosh puzzel is niet gemakkelijk genoeg. Om alle verschillen te vinden, moet je goed naar de foto kijken en op zoek gaan naar details. Alleen dan kun je de puzzel oplossen.
Er worden twee afbeeldingen getoond. Beide tonen een heer die op een taxi wacht en op zijn horloge kijkt om te zien of hij te laat is. Onze taak is om drie verschillen te vinden tussen het tweede plaatje en het eerste.
Je hebt 22 seconden! Klaar? Kom op dan!
Kijk goed naar de afbeelding en je zult alle verschillen vinden / Jagranjosh
Kon je geen 3 verschillen vinden? Hier is een hint: in het tweede plaatje is, in tegenstelling tot het eerste, de wolk op de lantaarnpaal breder, de koffer is groter en het overhemd van de man heeft geen stropdas.
Als je de puzzel kunt oplossen, ben je erg slim / Jagranjosh
Je kunt ook proberen andere puzzels op te lossen.
Bijvoorbeeld een puzzel voor mensen met een uitstekend gezichtsvermogen. Hier moet je tussen vergelijkbare getallen het getal 808 vinden. Je hebt slechts 8 seconden om het op te lossen.
Je kunt ook een optische illusie oplossen, waarbij je binnen 5 seconden een hond moet vinden. De afbeelding toont een grot en daar is een hond. Het is vrij eenvoudig om hem te vinden, je moet gewoon slim zijn.
En we hebben ook een puzzel voor degenen met een uitstekend gezichtsvermogen. In de herfstjungle zit ergens een tijger verstopt. De kleur van zijn vacht gaat op in de bladeren, dus het wordt moeilijk om het dier te vinden. Je hebt maar 10 seconden om de puzzel op te lossen.
Ander nieuws:
Als je een fout opmerkt, markeer dan de betreffende tekst en druk op Ctrl+Enter om de redactie op de hoogte te stellen.

